O firmie

WiSeNe Sp. z o. o.

Firma WiSeNe powstała w maju 2010 roku. Jest polską firmą technologiczną, której celem jest opracowywanie, rozwój, produkcja i sprzedaż aplikacji wykorzystujących technologię Sieci Bezprzewodowych Czujników (ang. WSN), szczególnie w obszarze Systemów Zdalnego Monitorowania oraz Aktywnych Systemów Bezpieczeństwa, które są odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby opieki i bezpieczeństwa.

WiSeNe rozwija i promuje innowacyjne Systemy, które wykrywają potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa oraz w miarę możliwości generują oszczędności, a nie tylko informują o zaistnieniu niebezpiecznego zdarzenia i ograniczają jedynie straty!

Firma oferuje pierwszy innowacyjny produkt zgodny z tą koncepcją - system automatycznego, laserowego monitoringu konstrukcji dachów o nazwie handlowej „System WiSeNe® - pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce i na świecie. Firma WiSeNe jest jedynym producentem i dostawcą tego rozwiązania.

W sezonie zimowym 2010/2011r. System WiSeNe® został zainstalowany komercyjnie w pierwszych dwóch obiektach i pracuje tam bezawaryjnie do dnia dzisiejszego. Obecnie System został wybrany jako system monitorowania konstrukcji dachów w kilkudziesięciu obiektach w Polsce i za granicą.


Zarząd

Prezes Zarządu:

Edward Antoszkiewicz

+48 608 601 807

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nasza strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie.Zaakceptuj