Listy referencyjne

CTC CLATRONIC w Karczowie:

„Precyzyjna, bieżąca informacja o zachowaniu konstrukcji dachowej pod wpływem śniegu i wody z jednej strony oraz wysoka jakość prac, organizacja, solidność i odpowiedzialność z drugiej strony są dowodem wiarygodności firmy WiSeNe.”

Jarosław Łucki – Clatronic

KRAFT FOODS w Skarbimierzu (obecnie MONDELĒZ):

„Prace wykonane zostały z należytą starannością, profesjonalnie i terminowo. Godnym podkreślenia elementem współpracy jest profesjonalna i szybka obsługa po zainstalowaniu systemu. System WiSeNe® spełnił całkowicie nasze oczekiwania związane z jego zainstalowaniem.”

Sebastian Porębski – Kierownik ds. Mediów i Infrastruktury, Kraft Foods

PONAR SILESIA w Łaziskach Górnych:

„Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy również tę firmę jako rzetelnego dostawcę systemu monitoringu ugięć i przemieszczeń pionowych.”

Arkadiusz Górny – Prokurent, Ponar Silesia

FAURECIA Automotive Seating w Grójcu:

„Z przyjemnością możemy polecić Państwu firmę WiSeNe Sp. z o. o., której monitoring ugięć i przemieszczeń pionowych funkcjonuje w naszych obiektach od ponad 3 lat. (…) Profesjonalizm i odpowiedzialność wykazane zarówno w procesie montażu i uruchomienia systemy, jak i w jego późniejszej obsłudze są dowodem wiarygodności WiSeNe jak producenta, dostawcy i usługodawcy…”

Grzegorz Sibilski – Dyrektor Zakładu, Faurecia Grójec

RENAULT Polska w Święcicach:

„Mamy przyjemność zarekomendować firmę WiSeNe Sp. z o.o. jako solidnego i rzetelnego partnera (…) Na szczególne podkreślenie zasługuje bardzo dobra współpraca z firmą WiSeNe po zainstalowaniu systemu monitoringu. Jej wymiernym efektem jest m.in. wprowadzenie specjalnie dla nas dodatkowej, nowej funkcjonalności…”

Paweł Rudko – Szef Centralnego Magazynu Częsci Zamiennych, Renault Święcice

UTC Aerospace Systems, Wrocław:

„(…)Na podstawie dotychczasowych kontaktów i współpracy z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę WiSeNe jako solidnego dostawcę laserowego systemu monitoringu konstrukcji dachowych. Szczególnie pragniemy podkreślić szybkość działania i profesjonalizm, w tym wszelkie aspekty BHP oraz rzetelność i terminowość firmy WiSeNe.”

Maciej Karpowicz – Dyrektor ds. technicznych, UTC Aerospace Systems, Wrocław

CCC, Polkowice:

„Z przyjemnością możemy polecić Państwu firmę WiSeNe Sp. z o.o.(…) Już pierwsze opady śniegu pozytywnie zweryfikowały działanie i przydatność Systemu WiSeNe.(…) Profesjonalizm, odpowiedzialność i dyspozycyjność wykazane zarówno w procesie przygotowania, montażu oraz uruchomienia systemu, jak i w jego późniejszej obsłudze są dowodem wiarygodności firmy WiSeNe jako producenta, dostawcy i usługodawcy. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę WiSeNe jako partnera i rzetelnego dostawcę systemu monitoringu ugięć i przemieszczeń pionowych konstrukcji dachowych.”

Mariusz Gnych – Wiceprezes Zarządu

JTI, Gostków Stary:

„Profesjonalizm, odpowiedzialność i zaangażowanie wykazane na wszystkich etapach realizacji inwestycji są dowodem wiarygodności firmy WiSeNe jako producenta, dostawcy i usługodawcy.(…) Z pełnym przekonaniem rekomendujemy również nowatorski System WiSeNe, jako narzędzie wspomagające racjonalizację zarządzania obiektem.”

Wojeciech Zięba – Kierowni ds. Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Środowiska

Atrium, Tczew:

„(…) Na podstawie dotychczasowych kontaktów i współpracy z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę WiSeNe jak solidnego producenta i dostawcę laserowego systemu monitoringu konstrukcji dachowych. Na szczególną uwagę zasługuje szybkość działania i profesjonalizm, w tym wszystkie aspekty BHP oraz rzetelność i terminowość firmy WiSeNe.”

Magdalena Bławat – Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Tczew

© copyright WiSeNe Sp. z o. o. 2018