Edward Antoszkiewicz: +48 608 601 807
Aleksander Gawryś: +48 604 625 265

   O Nas

   Firma WISENE, założona przez Edwarda Antoszkiewicza, Marcina Osiniaka i Zbigniewa Pióro, rozpoczęła działalność w maju 2010 roku. WISENE jest polską firmą technologiczną, której celem jest opracowywanie, rozwój, produkcja i sprzedaż aplikacji zgodnych z dwoma podstawowymi koncepcjami: IIoT oraz Aktywnych Systemów Bezpieczeństwa, które są odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby zwiększania bezpieczeństwa i generowania oszczędności operacyjnych.

   W 2011 roku firma, jeszcze jako start‑up, wyposażyła pierwszy obiekt przemysłowy – CLATRONIC – w WISENE Roof Monitoring – automatyczny system monitorowania elementów konstrukcji dachu – pierwsze i unikalne tego typu rozwiązanie na świecie. Dalszymi kamieniami milowymi w rozwoju były kontrakty FAURECIA, CASTORAMA, IKEA, CCC i JTI oraz udział w PATI – Polsko Amerykański Tydzień Innowacji –  z prezentacją technologii w Dolinie Krzemowej.

   Obecnie WISENE jest już ustabilizowaną firmą technologiczną, a WISENE Roof Monitoring został wybrany (w tym kontrakty 2019) do monitorowania konstrukcji dachów w ponad 350 obiektach o łącznej powierzchni dachów ok. 4'000'000 m kw., obsługując ponad 1500 Użytkowników dziennie. WISENE rozwija i promuje innowacyjne, aktywne systemy, które wykrywają potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa, a nie tylko informują o zaistnieniu niebezpiecznego zdarzenia ograniczając jedynie straty.

   WISENE tworzy swoją unikalną technologią nowy, światowy rynek i jest jedynym producentem i dostawcą tego rozwiązania. Kluczową cechą Systemu WISENE jest wiarygodność technologiczna i metrologiczna, co wyróżnia obecnie WISENE na rynku, zarówno w Polsce jak i na świecie.

   osób

   krajów

   kontynenty