O firmie WISENE

WiSeNe Sp. z o. o.

Firma WiSeNe, założona przez Edwarda Antoszkiewicza i Zbigniewa Pióro, rozpoczęła działalność w maju 2010 roku. Jest polską firmą technologiczną, której celem jest opracowywanie, rozwój, produkcja i sprzedaż aplikacji wykorzystujących technologię Sieci Bezprzewodowych Czujników (ang. WSN), szczególnie w obszarze Systemów Zdalnego Monitorowania oraz Aktywnych Systemów Bezpieczeństwa, które są odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby opieki i bezpieczeństwa.

WiSeNe rozwija i promuje innowacyjne, aktywne Systemy, które wykrywają potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa oraz w miarę możliwości generują oszczędności, a nie tylko informują o zaistnieniu niebezpiecznego zdarzenia i ograniczają jedynie straty! Są to rozwiązania zgodne z IIoT.

Firma oferuje pierwszy innowacyjny produkt zgodny z tymi koncepcjami – system automatycznego, laserowego monitoringu konstrukcji dachów o nazwie handlowej „System WiSeNe® – pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce i na świecie. Firma WiSeNe jest jedynym producentem i dostawcą tego rozwiązania. Firma WiSeNe tworzy swoimi unikalnymi technologiami nowy światowy rynek.

W sezonie zimowym 2010/2011r. System WiSeNe® został zainstalowany komercyjnie w pierwszych dwóch obiektach i pracuje tam bezawaryjnie do dnia dzisiejszego. Obecnie System został wybrany jako system monitorowania konstrukcji dachów w kilkudziesięciu obiektach w Polsce i za granicą.

Zarząd

Prezes Zarządu:

Edward Antoszkiewicz
+48 608 601 807
edward.antoszkiewicz@wisene.pl

Wiceprezes Zarządu:

Marcin Osiniak
marcin.osiniak@wisene.pl

© copyright WiSeNe Sp. z o. o. 2019