Polska Nagroda Innowacyjności 2018

Z przyjemnością informujemy, że Firma WISENE sp. z o.o. znalazła się w gronie najbardziej innowacyjnych podmiotów w Polsce i została nagrodzona Polską Nagrodą Innowacyjności 2018.

Firma WISENE została doceniona za pionierskie i nadal unikalne w skali świata rozwiązanie do monitorowania dachów wielkopowierzchniowych, którego cechą wyróżniająca jest wiarygodność zarówno techniczna, jak i metrologiczna.

Polska Nagroda Innowacyjności to program promocyjny i wizerunkowy, którego celem jest nagrodzenie podmiotów operujących na polskim rynku, których działalność cechuje innowacyjność i dbałość o sferę badawczo-rozwojową. Prowadzony jest przez przez Polską Agencję Przedsiębiorczości, głównego organizator Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, przy wsparciu i udziale redakcji: “Biznes Plus” w “Gazecie Wyborczej” i “Forum Przedsiębiorczości”, w “Dzienniku Gazecie Prawnej”. Nagrody są wyrazem uznania dla prowadzonej działalności firmy i uhonorowaniem jej sukcesów. Promowane są firmy, których działalność prowadzi do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań.

© copyright WiSeNe Sp. z o. o. 2019