Listy referencyjne

CTC CLATRONIC w Karczowie:

„Precyzyjna, bieżąca informacja o zachowaniu konstrukcji dachowej pod wpływem śniegu i wody z jednej strony oraz wysoka jakość prac, organizacja, solidność i odpowiedzialność z drugiej strony są dowodem wiarygodności firmy WiSeNe.”

Jarosław Łucki - Clatronic

KRAFT FOODS w Skarbimierzu (obecnie MONDELĒZ):

„Prace wykonane zostały z należytą starannością, profesjonalnie i terminowo. Godnym podkreślenia elementem współpracy jest profesjonalna i szybka obsługa po zainstalowaniu systemu. System WiSeNe® spełnił całkowicie nasze oczekiwania związane z jego zainstalowaniem.”

Sebastian Porębski - Kierownik ds. Mediów i Infrastruktury, Kraft Foods

PONAR SILESIA w Łaziskach Górnych:

„Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy również tę firmę jako rzetelnego dostawcę systemu monitoringu ugięć i przemieszczeń pionowych.”

Arkadiusz Górny - Prokurent, Ponar Silesia

FAURECIA Automotive Seating w Grójcu:

„Z przyjemnością możemy polecić Państwu firmę WiSeNe Sp. z o. o., której monitoring ugięć i przemieszczeń pionowych funkcjonuje w naszych obiektach od ponad 3 lat. (...) Profesjonalizm i odpowiedzialność wykazane zarówno w procesie montażu i uruchomienia systemy, jak i w jego późniejszej obsłudze są dowodem wiarygodności WiSeNe jak producenta, dostawcy i usługodawcy...”

Grzegorz Sibilski - Dyrektor Zakładu, Faurecia Grójec

RENAULT Polska w Święcicach:

„Mamy przyjemność zarekomendować firmę WiSeNe Sp. z o.o. jako solidnego i rzetelnego partnera (...) Na szczególne podkreślenie zasługuje bardzo dobra współpraca z firmą WiSeNe po zainstalowaniu systemu monitoringu. Jej wymiernym efektem jest m.in. wprowadzenie specjalnie dla nas dodatkowej, nowej funkcjonalności...”

Paweł Rudko - Szef Centralnego Magazynu Częsci Zamiennych, Renault Święcice

UTC Aerospace Systems, Wrocław:

„(...)Na podstawie dotychczasowych kontaktów i współpracy z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę WiSeNe jako solidnego dostawcę laserowego systemu monitoringu konstrukcji dachowych. Szczególnie pragniemy podkreślić szybkość działania i profesjonalizm, w tym wszelkie aspekty BHP oraz rzetelność i terminowość firmy WiSeNe.”

Maciej Karpowicz - Dyrektor ds. technicznych, UTC Aerospace Systems, Wrocław

CCC, Polkowice:

„Z przyjemnością możemy polecić Państwu firmę WiSeNe Sp. z o.o.(...) Już pierwsze opady śniegu pozytywnie zweryfikowały działanie i przydatność Systemu WiSeNe.(...) Profesjonalizm, odpowiedzialność i dyspozycyjność wykazane zarówno w procesie przygotowania, montażu oraz uruchomienia systemu, jak i w jego późniejszej obsłudze są dowodem wiarygodności firmy WiSeNe jako producenta, dostawcy i usługodawcy. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę WiSeNe jako partnera i rzetelnego dostawcę systemu monitoringu ugięć i przemieszczeń pionowych konstrukcji dachowych.”

Mariusz Gnych - Wiceprezes Zarządu

JTI, Gostków Stary:

„Profesjonalizm, odpowiedzialność i zaangażowanie wykazane na wszystkich etapach realizacji inwestycji są dowodem wiarygodności firmy WiSeNe jako producenta, dostawcy i usługodawcy.(...) Z pełnym przekonaniem rekomendujemy również nowatorski System WiSeNe, jako narzędzie wspomagające racjonalizację zarządzania obiektem.”

Wojeciech Zięba - Kierowni ds. Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Środowiska

Atrium, Tczew:

„(...) Na podstawie dotychczasowych kontaktów i współpracy z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę WiSeNe jak solidnego producenta i dostawcę laserowego systemu monitoringu konstrukcji dachowych. Na szczególną uwagę zasługuje szybkość działania i profesjonalizm, w tym wszystkie aspekty BHP oraz rzetelność i terminowość firmy WiSeNe.”

Magdalena Bławat - Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Tczew

Nasza strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie.Zaakceptuj